Haber

Kültürpark Otobüs Durakları Yeni Haliyle Hizmet Vermeye Başladı

Otobüs filosunu 127 yeni otobüsle güçlendiren ve büyükşehirlerin ortasında en ucuz ulaşım hizmetini veren Konya Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç bölgelerindeki durakları daha konforlu ve kullanışlı hale getiriyor. Kentte en yoğun kullanılan duraklardan biri olan ve kapatılan duraklara dönüşen Kültürpark Otobüs Durakları, yeni yüzüyle Konyalılara hizmet vermeye başladı.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Kültürpark Otobüs Duraklarında başlattığı yenileme çalışması tamamlandı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi olarak kent içi toplu ulaşımda Konyalılara daha konforlu ve güvenilir bir ulaşım hizmeti sunmak için çeşitli çalışmalar yürüttüklerini belirtti.

Geçen yıl haziran ayından bu yana otobüs filolarını 127 yeni otobüsle güçlendirdiklerini ve metropollerin ortasında en ucuz ulaşım hizmetini vermeye devam ettiklerini kaydeden Lider Altay, şehir merkezinde ihtiyaç duyulan alanlarda da duraklamalar yaptıklarını söyledi. yolcular için daha rahat ve kullanışlı. Önder Altay, “Bu kapsamda daha önce turnike sistemine geçiş yaptığımız, şehrin en sık kullanılan durakları arasında yer alan Kültürpark Otobüs Duraklarını ele aldık. Çalışmaları tamamlayarak istasyonu Konyalı hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Tüm hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

kagizman-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu