Yaşam

Eleştirilen Victoria’s Secret Show 4 Yıl Önce Kaldırıldı: Film Formatında Geri Dönüyor!

İkonik defile, 1995 yılından bu yana dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret’ın sponsorluğunda düzenleniyor. Çeşitli konseptlerle düzenlenen bu defilede dünyaca ünlü modeller boy gösteriyor. Ancak Victoria Secret şovu mükemmel bir vücut imajı yarattığı iddiasıyla eleştirildi ve şovlar 2019’da resmi olarak iptal edildi. Victoria’s Secret şovu uzun bir aradan sonra film formatında geri dönüyor.

1995 yılından bu yana ABD merkezli iç giyim markası Victoria’s Secret’ın sponsorluğunda defileler ve defileler düzenleniyor.

Hem moda hem de TV dünyasının ilgiyle takip ettiği Victoria’s Secret defilesi, dünyaca ünlü modelleri ağırlıyor.

Her yıl farklı konseptlerde ünlü müzisyenlerin performanslarıyla beğeniye sunulan defile, son yıllarda tam bir vücut imajı oluşturduğu ve farklılıklara izin vermediği eleştirileri alıyor.

Bu eleştirilerin ardından 2019 yılında ikonik defile resmi olarak yayından kaldırıldı ve marka, “Victoria’s Secret’ın pazarlamasını geliştirmek” amacıyla defilenin iptal edildiğini duyurdu.

İlgiyle izlenen dizi 4 yıl aradan sonra film formatında geri dönüyor. Filmde Bogota, Londra, Tokyo ve Lagos’tan 20 tasarımcının çalışmaları yer alacak.

Moda ve sanatın bir araya geleceği sinema şimdiden herkesi meraklandırdı. Filmin dijital platformlarda yayınlanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu