Yaşam

Armağan Çağlayan, akciğerindeki kitle nedeniyle geçirdiği ameliyat sonrası şunları paylaştı: Kitle kanser çıktı ama doktorlar ilk aşamada yakaladı.

Geçtiğimiz günlerde akciğerinde kitle tespit edildiğini ve tedavi sürecinin başladığını söyleyen başarılı sunucu Armağan Çağlayan, dün ameliyat oldu. 4,5 saat süren ameliyatın ardından paylaşımlarda bulunan ünlü isim son durum hakkında bilgi verdi.

“KİTLE KANSERİ ÇIKTI”

Instagram hesabından bir iyi bir kötü haberi de veren Çağlayan, şu ifadeleri kullandı: “Bu sabah 4.5 saat süren bir ameliyat oldum. Yoğun bakımdan odama yeni geldim. Donmuş Patoloji Sonucu. Ameliyatta kitlesel bir kansere rastlandı ama neyse ki doktorlarım beni takip ettiler ve bırakmadılar ve hastalığımı çok erken bir aşamada yakaladılar.

“ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİM”

“Artık kemoterapi alıp almayacağım patoloji sonucuna göre belirlenecek. Çalışmayı hiç bırakmayacağım, biraz dinlendikten sonra Gebze, Bartın, Zonguldak’ta olacağım. İstanbul ve Ankara’da olacağım. Dualarınız ve iyi dilekleriniz için minnettarım.Herkese sevgi ve saygılar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu