Haber

Akşener’den Erdoğan’a: Yanımdakiler fevkalade sağlam, ya senin yanındakiler?

ANKARA– Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz hafta ÂLÂ Parti’ye davette bulunarak, “Temenni ederim ki konumunu gözden geçirir” dedi. Bu kelamlara saatler içerisinde karşılık veren DÜZGÜN Parti başkanı Meral Akşener, “Milletimizin geleceğinin heba edildiği ortaya sürüldüğü kumar masasında, hiç olmadık bundan sonra da olmayız” sözlerini kullandı.

Akşener’in bu tabirleri Katar dönüşü gazeteciler tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hatırlatıldı. Akşener’in kelamlarına reaksiyon gösteren Erdoğan, “Cumhur İttifakı’nın attığı bu adımı nasıl bir kumar oyunuyla özdeş hale getirmek istersin? Bu olacak iş mi? Onun için Sayın Akşener’in kendisini ve yanındakileri bir gözden geçirmesinde fayda var” dedi.

‘YA SENİN YANINDAKİLER…’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kelamlarına Akşener cevabını toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla verdi. Parti kurmaylarıyla bir masanın etrafında fotoğrafını paylaşan Akşener, “Sayın Erdoğan tavsiyeni dikkate aldım, yanımdakilere şöyle bir baktım… Gördüğün üzere yanımdakiler olağanüstü sağlam, liyakat tavan. Ya senin yanındakiler nasıl” dedi. (DUVAR)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu