Haber

AK Parti’nin Maltepe irtibat ofisi açıldı

Seçim çalışmaları çerçevesinde bugün Maltepelilerle bir araya gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Adayları Müşerref Pervin Tuba Durgut ve Zeynettin Aydın, Maltepe’deki AK Parti Ceviz İrtibat Bürosu açılışına katıldı. AK Parti Cevizli Mahalle teşkilatı açılış için alana gelen Milletvekili Adayları Müşerref Pervin Tuba Durgut ve Zeynettin Aydın’ı alkışlarla karşıladı.

Ofis, Milletvekili Adayları Tuba Durgut ve Aydın ve beraberindekilerin ‘hayırlı olsun’ duaları eşliğinde kurdelenin kesilmesiyle açıldı.

“TÜRKİYE’NİN YÜZYILI YÜZYILINDA ÇOK YARARLI ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ, İNŞALLAH ÇALIŞMAYA DEVAM EDERİZ”

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Müşerref Pervin Tuba Durgut, “İstanbul’u adım adım İstanbul mottosuyla ilçeden ilçeye, sokak sokak dolaşıyoruz. Halkın ilgisi ve coşkusu her geçen gün artıyor. Maltepe’de Türkiye’nin yüzyılı diyor. Bugün irtibat büromuzu da burada açtık. Türkiye’nin asrı için başlayalım, çalışmaya devam edeceğiz inşallah”dedi.

“TÜRK YÜZYILINI BİRLİKTE İNŞA ETMEK İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ”

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Zeynettin Aydın, “Bugün yeniden irtibat ofisi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Cumhurbaşkanımız gece gündüz demeden millet için mücadele ediyor. Bizler dava ve yol arkadaşları olarak, Cumhurbaşkanımızın yükünü hafifleterek ve yeniden Cumhurbaşkanı seçerek Türkiye’nin asrını birlikte inşa etmenin mücadelesini veriyoruz.”söz konusu.

haber-catalzeytin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu